Podporte nás 2% z Vaších daní
3b - futsal e-shop | Zákusky a torty Bačo
           JOMA Sport CK KVALITA TOUR POPRAD
Sezóna 2007/2008
Kompletné výsledky
Kolo Dátum Čas Domáci Hostia Skóre Strelci+karty
16. KOLO 1.2. SHARKS - Volný den
1.2. 20:30 ZLATO LUX
CAFE BAR
2:4 1:1 POPOVIČ, KISS - PASTOR 2, PAPCUN, KAČMARIK
1.2. 20:30 1.MFK
DELTA
3:7 0:3 MIHÓK 2, SARKA - HERNANDEZ 3, BLAŽEVSKI, JENDRICHOVSKÝ, ONUŠKA, WANTRUBA
1.2. 20:30
SIMPSONI
KVP STG 6:2 1:1 LUKÁČ L. 3, KONEVAL 2, LUKÁČ R. - VOJTEK M., HOŠČUK
1.2. 20:30
RCS
FUTSAL TEAM 8:2 3:1 GREGA 3, SERBIN 2, GRUTKA, HEGEDUŠ, KOČIŠ M. - BILIČKA, KOVÁČ
1.2. 20:30 AFC MIER IVANSTAV 1:10 1:3 AUDER - HORŇÁK 3, IVANČO 3, SCIRANKA 2, MATEJ, KETELEŠ
1.2. 20:30 SANG REAL
LAVACOM
3:10 1:5 ANDREJEV, KORIBANIČ, TIMKO - BAVOĽÁR 2, HIĽOVSKÝ 2, JUHÁS 3, MARKOVIČ 2, SEMAN
1.2. 20:30
PEKNYOBRAZ.SK
LUX 4:2 2:1 ČIŽMÁR 2, HUDÁK P., ŠENVICKÝ - ONDRUŠ, RIEMER(ČK-BUSZEK(PEK) RIEMER(LUX))
17. KOLO 8.2. PEKNYOBRAZ.SK - Volný den
8.2. 20:30
LUX
SANG REAL 9:5 5:1 RIEMER 3, RIEMER D. 2, CAPÍK, MUŽÍK, DOJČÁK, HORSKÝ - KORIBANIČ 2, MARINČÁK 2, SERVILA
8.2. 20:30 LAVACOM
AFC MIER
2:7 1:2 BARÉNYI 2 - AUDER 2, BOŇKO 3, SASÁK 2(ČK-PILNÍK(KVP) )
8.2. 20:30 IVANSTAV
RCS
3:6 1:3 GLUCHMAN 2, SCIRANKA - HEGEDUŠ 4, GREGA, RUSINKO(ČK-GLUCHMAN N.(IVA) GRUTKA(RCS))
8.2. 20:30 FUTSAL TEAM
SIMPSONI
4:7 2:5 MALINA T. 2, BIAK, BILIČKA - LUKÁČ L. 4, SANISLO 2, KONEVAL
8.2. 20:30 KVP STG
1.MFK
3:12 2:3 HOŠČUK, TKÁČIK, PŠENIČKA - ŠOSTÁK 7, MIHÓK 2, PALGUT 2, ŠULAK
8.2. 20:30
DELTA
ZLATO LUX
6:6 1:3 HERNANDEZ 3, JANO, PAPAČ, ONUŠKA - ROHAL 3, GEGAJ, BALTOVIČ, KURUC
8.2. 20:30 CAFE BAR
SHARKS
3:5 2:0 BLICHA 2, PAPCUN - ŠIN 2, HUDAČEK, NICKLER, KOVÁCS
18. KOLO 15.2. CAFE BAR - Volný den
15.2. 20:30
SHARKS
DELTA
2:2 1:0 KOVÁCS, ŠIN - CHOVANÍK 2
15.2. 20:30
ZLATO LUX
KVP STG 5:3 2:1 BALTOVIČ 2, STROPKAI 2, ROHAL - HOŠČUK, TKÁČIK, VERBA
15.2. 20:30 1.MFK
FUTSAL TEAM
0:1 0:0 BILIČKA
15.2. 20:30
SIMPSONI
IVANSTAV 7:6 3:4 KONEVAL 5, LUKÁČ L., SVOBODA - HORŇÁK, GLUCHMAN 2, MATEJ 2, GLUCHMAN N.
15.2. 20:30
RCS
LAVACOM 5:2 3:1 GREGA 2, GRUTKA 2, SERBIN - BARÉNYI, BAVOĽÁR
15.2. 20:30 AFC MIER
LUX
5:7 1:2 TULEJA 3, SASÁK, KARDOŠ - RIEMER 3, CAPÍK 2, DOJČÁK 2
15.2. 20:30 SANG REAL
PEKNYOBRAZ.SK
3:5 1:5 KORIBANIČ 2, MALATA - ŠKYVRA 2, ČIŽMÁR, HUDÁK P., MACEJ
19. KOLO 22.2. SANG REAL - Volný den
22.2. 20:30
PEKNYOBRAZ.SK
AFC MIER 5:2 4:0 BEGÁNYI 2, HUDÁK P., ČIŽMÁR, MACEJ - BOŇKO, TULEJA
22.2. 20:30 LUX
RCS
3:5 1:3 BARÉNYI, CAPÍK, ONDRUŠ - GREGA 3, KOČIŠ M., SERBIN
22.2. 20:30 LAVACOM
SIMPSONI
2:7 2:2 JUHÁS 2 - LUKÁČ L. 3, BELLER, FOTTA, LUKÁČ R., KONEVAL
22.2. 20:30
IVANSTAV
1.MFK 8:1 2:1 HORŇÁK 3, KETELEŠ 2, GLUCHMAN, IVANČO, MACKANIČ - SARKA
22.2. 20:30 FUTSAL TEAM
ZLATO LUX
3:4 2:1 MILICHOVSKÝ T. 2, KOVÁČ - POPOVIČ 2, HUNČÁR, KISS
22.2. 20:30 KVP STG
SHARKS
5:10 2:5 PŠENIČKA 3, TKÁČIK, TOPORČÁK - ŠIN 7, KOVÁCS 3
22.2. 20:30
DELTA
CAFE BAR 6:1 2:0 BLAŽEVSKI 2, FABIŠÍK 2, KUDLATA, HERNANDEZ - BERTA
20. KOLO 1.3. DELTA - Volný den
1.3. 20:30
CAFE BAR
KVP STG 7:3 4:0 MAMAJ 2, PAPCUN 2, BLICHA, ČUJ, PASTOR - PŠENIČKA 3
1.3. 20:30 SHARKS FUTSAL TEAM 11:0 6:0 ŠIN 4, HRABČÁK 2, KOVÁCS 2, HUDAČEK 2, MIKULA -
1.3. 20:30 ZLATO LUX
IVANSTAV
3:6 1:5 BALTOVIČ, KISS, ROHAL - GLUCHMAN 2, MATEJ 2, HORŇÁK 2
1.3. 20:30 1.MFK LAVACOM 1:9 0:6 MIHÓK - BAVOĽÁR 4, JUHÁS 2, HIĽOVSKÝ 2, PILNÍK
1.3. 20:30 SIMPSONI LUX 13:3 6:1 LUKÁČ L. 7, BELLER 4, LUKÁČ R., SANISLO - MACÁK, RIEMER, HORIZRAL
1.3. 20:30 RCS
PEKNYOBRAZ.SK
2:5 1:3 HEGEDUŠ, KOČIŠ P. - ČIŽMÁR 3, ŠENVICKÝ, HUDÁK P.
1.3. 20:30
AFC MIER
SANG REAL 4:3 2:1 BOŇKO 2, BUC, AUDER - MARINČÁK 2, MALATA
21. KOLO 8.3. AFC MIER - Volný den
8.3. 20:30 SANG REAL
RCS
2:10 1:3 MARINČÁK 2 - GREGA 5, SERBIN 3, HEGEDUŠ, GRUTKA
8.3. 20:30 PEKNYOBRAZ.SK
SIMPSONI
2:9 1:4 HUDÁK P., ŠKYVRA - LUKÁČ L. 5, LUKÁČ R., SANISLO, SVOBODA, BELLER
8.3. 20:30
LUX
1.MFK 4:2 1:0 CAPÍK 2, HUTNÍK, DOJČÁK - KOMPUŠ, PALFY
8.3. 20:30
LAVACOM
ZLATO LUX 5:0 5:0 KONTUMACE
8.3. 20:30 IVANSTAV SHARKS 10:4 5:1 MATIA 3, GLUCHMAN 3, HORŇÁK 2, MATEJ 2 - HRABČÁK 3, NICKLER
8.3. 20:30 FUTSAL TEAM CAFE BAR 1:4 1:1 BILIČKA - PASTOR 2, MAMAJ, PAPCUN
8.3. 20:30 KVP STG
DELTA
2:3 0:1 SANISLO 2 - FABIŠÍK, CHOVANÍK, KUDLATA
22. KOLO 15.3. KVP STG - Volný den
15.3. 20:30
DELTA
FUTSAL TEAM 3:2 1:0 FABIŠÍK 2, HERNANDEZ - BIAK, MALINA T.
15.3. 20:30
CAFE BAR
IVANSTAV 3:2 0:2 GAMEC, PASTOR, PAPCUN - GLUCHMAN, MATEJ
15.3. 20:30 SHARKS LAVACOM 1:5 1:1 ŠIN - BARÉNYI, JUHÁS, HIĽOVSKÝ 3
15.3. 20:30
ZLATO LUX
LUX 7:2 3:2 GÁBOR 2, ROHAL 2, BALTOVIČ, KISS, VARGA - HORSKÝ 2
15.3. 20:30
1.MFK
PEKNYOBRAZ.SK
4:4 2:0 SARKA 2, KOMPUŠ, PETER - MACEJ 4
15.3. 20:30
SIMPSONI
SANG REAL 6:3 5:1 LUKÁČ L. 3, GOMBITA, FOTTA, LUKÁČ R. - MALATA, SLEZÁK, SERVILA
15.3. 20:30
RCS
AFC MIER 5:2 2:1 KOČIŠ P. 2, SERBIN 2, GREGA - AUDER 2
23. KOLO 22.3. RCS - Volný den
22.3. 20:30 AFC MIER
SIMPSONI
5:6 2:1 AUDER 2, BOŇKO 2, TULEJA - LUKÁČ L. 2, BELLER, KONEVAL, SANISLO, SVOBODA
22.3. 20:30
SANG REAL
1.MFK 5:4 3:1 SLEZÁK 2, MARINČÁK 2, MALATA - MIHÓK, MÚDRY, PALGUT, SARKA
22.3. 20:30
PEKNYOBRAZ.SK
ZLATO LUX 4:1 1:1 ČIŽMÁR 2, ŠKYVRA, BEGÁNYI - VARGA
22.3. 20:30 LUX
SHARKS
4:5 3:1 ZVIRINSKÝ, CAPÍK, DOJČÁK 2 - NICKLER 2, HRABČÁK 2, HUDAČEK
22.3. 20:30
LAVACOM
CAFE BAR 4:2 1:1 MARKOVIČ, BAVOĽÁR, JUHÁS, UHLIARIK - KAČMARIK, PASTOR
22.3. 20:30
IVANSTAV
DELTA 4:11 1:5 HORŇÁK, MATIA, GLUCHMAN, GLUCHMAN N. - JANO 3, PAPAČ 3, HERNANDEZ 2, CHOVANÍK 2, JENDRICHOVSKÝ
22.3. 20:30 FUTSAL TEAM
KVP STG
4:7 1:5 BIAK 2, KUBEJ, MILICHOVSKÝ T. - PŠENIČKA 2, TKÁČIK 2, HOŠČUK, VOJTEK M., SANISLO
24. KOLO 29.3. FUTSAL TEAM - Volný den
29.3. 20:30
KVP STG
IVANSTAV 8:6 4:3 HOŠČUK 2, VOJTEK M. 2, PŠENIČKA 2, VOJTEK J., TKÁČIK - GLUCHMAN 3, HORŇÁK 2, IVANČO
29.3. 20:30
DELTA
LAVACOM
3:3 1:1 JANO, CHOVANÍK, BLAŽEVSKI - MARKOVIČ, BAVOĽÁR, SEMAN
29.3. 20:30
CAFE BAR
LUX 3:1 1:1 GAMEC, MATYAS, PASTOR - HUTNÍK
29.3. 20:30
SHARKS
PEKNYOBRAZ.SK 4:3 1:1 NICKLER 2, HUDAČEK, ŠIN - ČIŽMÁR, ŠKYVRA, MACEJ
29.3. 20:30 ZLATO LUX
SANG REAL
4:7 3:1 ROHAL 2, PUTANI 2 - SLEZÁK 4, MALATA, TIMKO, RADVÁK
29.3. 20:30 1.MFK
AFC MIER
4:6 2:3 MIHÓK 3, SARKA - TULEJA 3, AUDER, BAČO, BOŇKO
29.3. 20:30 SIMPSONI
RCS
4:7 0:0 LUKÁČ L. 2, GOMBITA 2 - SERBIN 2, RUSINKO 3, GREGA, KOČIŠ P.
25. KOLO 5.4. SIMPSONI - Volný den
5.4. 20:30 RCS 1.MFK 11:0 5:0 GREGA 4, DOMANIČ 3, GRUTKA 2, HEGEDUŠ, SERBIN -
5.4. 20:30
AFC MIER
ZLATO LUX 8:5 4:3 TULEJA 3, DZURÍČEK 3, SASÁK 2 - ROHAL 3, BALTOVIČ, KURUC(ČK-BALTOVIČ(ZLA))
5.4. 20:30
SANG REAL
SHARKS 8:11 3:4 TIMKO 4, MARINČÁK 3, RADVÁK - ŠIN 6, HRABČÁK 4, PRIBILINEC
5.4. 20:30
PEKNYOBRAZ.SK
CAFE BAR 7:1 4:1 ČIŽMÁR 3, ŠENVICKÝ 2, HUDÁK P. 2 - PAPCUN
5.4. 20:30 LUX
DELTA
2:8 0:3 HUTNÍK, RIEMER - JENDRICHOVSKÝ 2, BLAŽEVSKI, FABIŠÍK, HERNANDEZ, KUDLATA, PAPAČ, ŽIDZIK
5.4. 20:30
LAVACOM
KVP STG 7:5 4:3 BAVOĽÁR 3, MARKOVIČ 3, HIĽOVSKÝ - PŠENIČKA 3, HOŠČUK, TKÁČIK
5.4. 20:30
IVANSTAV
FUTSAL TEAM
7:7 3:2 HORŇÁK 3, MATEJ 2, GLUCHMAN, MATIA - PAJTÁŠ 2, KOVÁČ 2, BIAK, KUBEJ, MALINA T.
26. KOLO 12.4. IVANSTAV - Volný den
12.4. 20:30 FUTSAL TEAM
LAVACOM
3:8 2:3 MALINA T., MILICHOVSKÝ T., BIAK - MARKOVIČ 4, HIĽOVSKÝ 2, JUHÁS 2
12.4. 20:30
KVP STG
LUX 3:2 1:1 HOŠČUK 2, TKÁČIK - HORSKÝ, RIEMER
12.4. 20:30
DELTA
PEKNYOBRAZ.SK 6:0 3:0 JENDRICHOVSKÝ 3, JANO 2, CHOVANÍK -
12.4. 20:30
CAFE BAR
SANG REAL 7:3 4:2 PASTOREK 3, BERTA, ČUJ, KAČMARIK, PASTOR - MARINČÁK 2, TIMKO
12.4. 20:30
SHARKS
AFC MIER 7:4 2:1 KOVÁCS 2, HRABČÁK 2, NICKLER, PRIBILINEC, ŠIN - BOŇKO 3, SASÁK
12.4. 20:30 ZLATO LUX RCS 1:2 0:1 BALTOVIČ - GREGA, GRUTKA
12.4. 20:30
1.MFK
SIMPSONI 2:11 1:4 SARKA 2 - LUKÁČ L. 6, FOTTA 2, BELLER, GOMBITA, SANISLO
27. KOLO 19.4. 1.MFK - Volný den
19.4. 20:30
SIMPSONI
ZLATO LUX 5:0 5:0 KONTUMACE
19.4. 20:30
RCS
SHARKS
2:2 2:0 GREGA, RUSINKO - HRABČÁK, KOVÁCS
19.4. 20:30
AFC MIER
CAFE BAR 5:3 2:2 SASÁK 2, AUDER 2, TULEJA - KAČMARIK, PASTOR, PASTOREK
19.4. 20:30
SANG REAL
DELTA 6:5 3:3 KORIBANIČ 2, SLEZÁK 2, TIMKO, MARINČÁK - ONUŠKA 2, FABIŠÍK 2, JENDRICHOVSKÝ
19.4. 20:30 PEKNYOBRAZ.SK KVP STG 1:1 0:0 BODNÁR - TKÁČIK
19.4. 20:30 LUX
FUTSAL TEAM
0:5 0:5 KONTUMACE
19.4. 20:30
LAVACOM
IVANSTAV 7:6 4:4 BAVOĽÁR 2, HIĽOVSKÝ 2, MARKOVIČ 2, JUHÁS - GLUCHMAN 4, HORŇÁK 2
28. KOLO 26.4. LAVACOM - Volný den
26.4. 20:30
IVANSTAV
LUX 7:4 3:3 GLUCHMAN 4, IVANČO 3 - MUŽÍK 2, RIEMER, ONDRUŠ
26.4. 20:30
FUTSAL TEAM
PEKNYOBRAZ.SK 6:1 2:0 MALINA T. 2, MILICHOVSKÝ T. 2, KOVÁČ, PAJTÁŠ - ŠENVICKÝ
26.4. 20:30 KVP STG
SANG REAL
3:7 1:3 PŠENIČKA 2, HOŠČUK - MALATA 3, ANDREJEV, MARINČÁK, SERVILA, SLEZÁK
26.4. 20:30 DELTA AFC MIER 10:0 4:0 CHOVANÍK 5, WANTRUBA 2, JENDRICHOVSKÝ 2, ONUŠKA -
26.4. 20:30 CAFE BAR RCS 1:5 0:1 PAPCUN - GREGA 2, SERBIN 2, HEGEDUŠ
26.4. 20:30 SHARKS
SIMPSONI
4:6 2:2 ŠIN 2, HUDAČEK, KOVÁCS - KONEVAL 3, FOTTA 2, GOMBITA
26.4. 20:30
ZLATO LUX
1.MFK 6:2 1:2 ROHAL 2, KISS 2, BALTOVIČ, MIDA - PALGUT, LUKOTKA
29. KOLO 3.5. ZLATO LUX - Volný den
3.5. 20:30 1.MFK
SHARKS
0:5 0:5 KONTUMACE
3.5. 20:30 SIMPSONI
CAFE BAR
2:4 1:2 LUKÁČ L., GOMBITA - BLICHA, BERTA, MAMAJ, PASTOR
3.5. 20:30
RCS
DELTA 4:2 2:1 KOČIŠ M., KOČIŠ P., DOMANIČ, GRUTKA - FABIŠÍK 2
3.5. 20:30
AFC MIER
KVP STG 6:4 3:2 DZURÍČEK 3, TULEJA, SKOMORUCHA, UJLAKY - PŠENIČKA 2, TKÁČIK, HOŠČUK
3.5. 20:30
SANG REAL
FUTSAL TEAM 8:3 5:2 KORIBANIČ 3, SLEZÁK 3, MALATA, MARINČÁK - PAJTÁŠ 2, MALINA T.
3.5. 20:30 PEKNYOBRAZ.SK
IVANSTAV
2:3 2:0 MACEJ, ŠENVICKÝ - HORŇÁK, KETELEŠ, IVANČO
3.5. 20:30 LUX
LAVACOM
0:1 0:1 MARKOVIČ
30. KOLO 10.5. LUX - Volný den
10.5. 20:30 LAVACOM
PEKNYOBRAZ.SK
2:3 2:1 HIĽOVSKÝ 2 - MACEJ 2, HUDÁK P.
10.5. 20:30 IVANSTAV SANG REAL 12:9 6:2 HORŇÁK 4, IVANČO 4, GLUCHMAN 2, GLUCHMAN N. 2 - TIMKO 3, SLEZÁK 3, RADVÁK 2, BOROVSKÝ
10.5. 20:30 FUTSAL TEAM
AFC MIER
0:2 0:0 SZENDREJ, DZURÍČEK
10.5. 20:30 KVP STG RCS 1:6 0:2 TKÁČIK - GREGA 2, GRUTKA 2, HEGEDUŠ, KOČIŠ M.
10.5. 20:30
DELTA
SIMPSONI 3:2 2:0 HERNANDEZ 2, FABIŠÍK - FOTTA, LUKÁČ L.
10.5. 20:30
CAFE BAR
1.MFK 5:0 5:0 KONTUMACE
10.5. 20:30
SHARKS
ZLATO LUX
5:5 4:1 KOVÁCS 2, PRIBILINEC, NICKLER, HRABČÁK - KISS 3, VARGA, ROHAL